Şeref Bey dizisinden ilk kareler

21.12.2020
Şeref Bey dizisinden ilk kareler

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanacak olan Şeref Bey dizisinden ilk kareler geldi. Başrollerini Haluk Bilginer, Songül Öden ve Şükran Ovalı’nın paylaşacağı Şeref Bey dizisinin setinden ilk kareler geldi.

Most Production’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu, senaryosunu ise Yusuf Reha Alp’in kaleme aldığı Şeref Bey dizisinin çekimleri başladı. Dizinin başrollerinde ise Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Serhat Kılıç, Ahmet Fırat Şungar, Ecem Uzun, Erdem Kaynarca, Barış Yıldız ve Beyti Engin’in rol alacağı Şeref Bey dizisi Türkiye’nin yeni dijital platformu exxen’de seyirci ile buluşacak.

Yirmili yaşlarının sonlarında Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden Şeref Bey’in hikayesinin anlatıldığı dizi çekim mekanları ve sahneleri ile adından oldukça söz ettirecek. Sosyal medyada yayınlanan afişi ile de büyük beğeni toplayan ve izleyici tarafından merakla beklenen “Şeref Bey” güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Kara komedi tadında, hayatı kaosa dönen bir adamın eğlence dolu ve bir o kadar da hüzünlü hikayesinin anlatıldığı “Şeref Bey” 1 Ocak itibari ile Exxen’ de yayınlanmaya başlayacak.

İşte Şeref Bey dizisinden ilk kareler.

 

YORUMLAR

  1. dizikolik dedi ki:

    Exxen güzel içerikleri alırsa netflix türkiyede biter

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.