Sefirin Kızı Dizisinde Flash Ayrılık Neslihan Atagül Diziden Neden Ayrıldı

18.01.2021
Sefirin Kızı Dizisinde Flash Ayrılık Neslihan Atagül Diziden Neden Ayrıldı

Star TV ekranlarının sevilen dizisi “Sefirin Kızı”‘nda flash bir ayrılık yaşandı. Dizide Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül diziden ayrıldı. Reyting sıralamalarında üst sıralarda yer alan dizide neden böyle bir ayrılık yaşandı.

Star TV ekranlarının sevilen yapımlarından Sefirin Kızı Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül‘ün diziden ayrılmasıyla gündeme geldi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada diziye veda ettiğini duyururken vatandaşlar bu gün yayınlanan bölümün ardından konuya ilişkin detayları araştırmaya başladı.

Sefirin Kızı Nare Neden Yok? Neslihan Atagül Sefirin Kızı’ndan Ayrıldı Mı?

Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile diziye veda ettiğini duyurdu. Güzel oyuncunun sağlık problemleri dolayısı ile diziye veda ettiği bildirildi.

Sefirin Kızı dizisinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz. Sefirin Kızı Nare olarak serüvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagül Doğulu’ya tüm özverili çalışması ve bugüne kadarki katkıları için yürekten teşekkür ediyor, geçmiş olsun diliyoruz.” denildi.

Geçen hafta Neslihan Atagül’ün hızlı kilo kaybı yaşadığı doktorların geçirgen bağırsak sendromu teşhisi koyduğu iddia edilmişti.

Rahatsızlığından dolayı yaşam kalitesi ciddi oranda etkilenen Neslihan Atagül, 10 gün rapor almak zorunda kalmıştı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.