Samsung Galaxy SmartTag takip cihazı ilk defa görüntülendi!

02.01.2021
Samsung Galaxy SmartTag takip cihazı ilk defa görüntülendi!

Samsung’un yeni nesne takip cihazı Samsung Galaxy SmartTag ilk kez görüntülendi. İşte Samsung’un ürettiği yeni nesne takip cihazı.

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan Galaxy SmartTag, nesnelerin yerini bulmak için kullanılmak üzere tasarlandı. Geçen ay proje olarak adını duyduğumuz cihaz, bu defa tamamlanmış şekilde karşımızda.

Nesne takip cihazı olarak tasarlanan cihaz adının tam anlamını veriyor. Kaybetmek istemediğiniz ne varsa üzerine SmartTag’i bağladığınız zaman telefon yada tablet aracılığı ile nesnenin yerini kolayca tespit etmenize olanak sağlıyor. Ürüne hep birlikte bir göz atalım

Samsung Galaxy SmartTag’ın bilinen tüm özellikleri;

SmartTag Siyah üzerine küçük bir delik bulunan bir aygıt. Gövdedeki delik nesnelere montaj için tasarlanmış. Söylentilere göre SmartTag sistemi Samsung’un SmartThings Find özelliği ile entegre olarak çalışacak. Dolayısıyla Samsung Galaxy SmartTag, Bluetooth 5.1 desteği ile birlikte karşımıza çıkacak. 3V CR2032 yuvarlak pil ile çalışacak olan cihaz, bu sayede şarj doldurma sıkıntısını ortadan kaldıracak.

Cihazın fiyatı hakkında net bir açıklama henüz söz konusu değil. Ancak 15-20 Euro maliyete sahip olduğu söylentileri dolaşan cihazın fiyatının çok uygun olacağını söylemek mümkün. Cihazın ne zaman tanıtılacağı ise bilinmeyenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Ali ARTTIRICI
Teknoloji tutkunu... humeyraa.com ve hobiperest.com yazarı