Netflix, Lucifer’ın Yeni Sezonunu Yayınlayacak mı?

01.01.2021
Netflix, Lucifer’ın Yeni Sezonunu Yayınlayacak mı?

“Başlangıçta… Melek Lucifer tanrı tarafından lanetlenip sonsuza dek cehennemin bekçiliğini yapmaya mahkum edildi. Ta ki tatile çıkmaya karar verene kadar.”

Fox’un bu sözlerle ilk bölümünü 25 Ocak 2016 tarihinde yayınlamaya başladığı ve izleyicileri tarafından büyük ilgi ile karşılanan, polisiye komedi dizisi Lucifer.

Dizinin ilgi görmemesi nedeni ile, 4’üncü sezonu yayınlamayacağını söylemesi üzerine büyük tepki almış, Twitter’da “Lütfen Lucifer’i Kurtar” etiketi ile kampanya başlatılmıştı ve bu ilgiyi kaçırmak istemeyen Netflix tüm izleyicilere büyük bir iyilik yaparak Lucifer’ı, Fox’tan satın almıştı.

Hatta, Dizinin baş rol oyuncusu Tom Ellis “İnsanların dikkatini çeken, bildiği, konuştuğu bir dizide olmak şimdilerde çok büyük bir başarı. Bunu siz bilmiyorsunuz ancak başımızdan çok fazla şey geçti. Biz ailesiz çocuklar gibiydik. Dizimizin bu kadar popüler olduğunu iptal edilene kadar bilmiyorduk bile. Bu denli sevildiğimizden haberimiz yoktu. diye itirafta bulunmuştu. 5.Sezon 2.Kısım yayın tarihi ile ilgili bildiklerimiz yeni yılın ilk müjdesi yazımızın devamında…

Çoğu haber ve magazin siteleri, Lucifer’in 5.Sezon 2.Kısmı’nın 2020 yılının son haftalarında yayınlanacağını duyurmuştu, ancak bunun doğru olmadığını hep birlikte öğrenmiş olduk.

2021 Ocak ayının ikinci haftasında Lucifer 5.Sezon 2.Kısım Netflix’te yayında olacak, Hatta edinilen bilgilere Lucifer 5.Sezon 2.Kısım yayınlandıktan sonra, 6.Sezonun da yayınlanacağı söylentiler arasında.

Ocak ayının ikinci haftası Netflix te yayında olacak mı? Haberler doğru mu? Hep birlikte göreceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Burak Güzel
Ufak tefek araştırmalar yapan, Dizi ve Filmleri takip etmeyi seven kişi. hobiperest.com Kurucusu