Müge Anlı’da Ekrana Gelen Cinayette Şok İtiraf

13.01.2021
Müge Anlı’da Ekrana Gelen Cinayette Şok İtiraf

1 yıldan uzun süredir kayıp olan 4 çocuk annesi kadın ormanlık alanda ölü olarak bulundu. Müge Anlı’nın programında gündeme gelen olayda gözaltına alınan sevgili, ifadesinde cinayeti itiraf etti.

İstanbulda 15 Eylül 2019’da kaybolan 34 yaşındaki 4 çocuk annesi Z. G. yakınları tarafından her yerde aranıyordu. En son sevgilisi E. B. ile görüştüğü bilinen kadının ablaları, Müge Anlı’ya konuk olmuştu. Kayıp olayını Müge Anlının programında gündeme taşımasından sonra yapılan araştırmada, Z. G.’nin öldürüldükten sonra Çatalca’da ormanlık bir alana atıldığı ortaya çıkmıştı.

“Çok sevmiştim” dediği sevgilisini öldürdüğünü anlattı

Müge Anlı, canlı yayında yaptığı açıklamada, gözaltındaki sevgili E. B.’nin İstanbul Emniyeti’ndeki ifade işlemleri sırasında cinayeti itiraf ettiğini duyurdu. Katil zanlısı E. B. İtirafında, “Z.G. ile o gün birlikteydik. Tartıştık. Z.G, arabadaki bıçakla intihar etmek istedi. Ona müdahale ettim. Ancak bir kaza oldu. Kalbinden bıçaklandı. Ben de öldüğünü anlayınca Çatalca’da arabadan attım” dedi. Adliyeye sevk edilen katil zanlısı, kalbinden bıçakladığı sevgilisi Z. G. için Müge Anlı’ya, “Onu çok sevmiştim. Çok aşık oldum” demişti.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.