Müge Anlı’da Bir Cinayet İtirafı Daha Geldi

22.01.2021
Müge Anlı’da Bir Cinayet İtirafı Daha Geldi

Ağustos ayında çalıştığı muz serasında öldürülen Ali Toprak’ın katili ortaya çıktı. Eşinin katilinin bulunması için Müge Anlı İle Tatlı Sert Programına çıkan Alime Toprak, eşini öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti. Cinayetin detaylarını anlatan Toprak “Ben öldürmeseydim o beni öldürecekti” dedi.

ATV ekranlarının ilgi ile izlenen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya devam ediyor. Programda bu gün yine bir cinayet itirafı geldi. Mersin Anamur’da 31 ağustos günü çalıştığı muz serasında öldürülen 44 yaşındaki Ali Toprak’ın cinayeti konuşuluyordu. Anlı bir süredir, öldürülen adamın karısı Alime Toprak ve yakınlarını stüdyoda ağırlıyordu. Cinayet günü birlikte çalıştıkları muz serasına gittiklerini, anlatan Alime Toprak ” Ben çalıştığımız diğer seraya su almaya gitmiştim. Geldiğimde öldürülmüştü” dedi. Ancak Müge Anlı’nın ulaştığı güvenlik kamerası görüntüleri, Alime Toprak’ın olayın yaşandığı seradan hiç ayrılmadığını gösterdi.

“Çocuklarımı Korumak İçin Yaptım”

Müge Anlı’nın: “Varsa bir bildiğin, anlat” demesi üzerine daha fazla dayanamayan Alime Toprak cinayeti itiraf etti. “Kocamı ben öldürdüm. O gün serada beni çok dövdü. Çocuklarıma da zarar vermek istiyordu. Onları korumak için Ali’yi öldürdüm” dedi.

“Ben Öldürmeseydim O Beni Öldürecekti”

Cinayeti itiraf ettikten sonra yeniden canlı yayına gelen Alime Toprak, “Beni öldürmek için bıçakla üzerime yürüdü. O zaman benim çocuklarıma kim bakacaktı? Ben yapmasaydım o bana yapacaktı. Ben cesedin başında bir süre donup kaldım. Çocuklarımın duymasını istemiyordum. Büyük oğlum her şeyi biliyor ama bir kere olsun benim babam öldü diyerek ağlamadı. Çünkü ona çok çektirdi. Oğlum babasının öldüğünü öğrenince ‘Anne kurtulduk’ dedi. Çok kaçmaya çalıştım ama ‘ çocukları öldürürüm’ diyerek tehdit etti” ifadelerini kullandı.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.