Meryem Uzerli’den Hamilelik Pozları

31.12.2020
Meryem Uzerli’den Hamilelik Pozları

İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan güzel oyuncu Meryem Uzerli, stüdyoda hamilelik fotoğrafları çektirdi. Hamilelik pozlarını instagramdan takipçileri ile paylaştı.

Eski sevgilisi Can Ateş ile birlikteliğinden bir kızı olan Meryem Uzerli, geçtiğimiz aylarda adını açıklamadığı yeni sevgilisinden bebek beklediğini duyurmuştu. Ekranlardan bir süredir uzak olan 37 yaşındaki oyuncu, doğum öncesi stüdyoya girdi.

Uzerli verdiği hamilelik pozlarını takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi.

Uzerli beğenilen dizi “Muhteşem Yüzyıl” ‘dan tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesi ile ayrılmıştı. Sonrasında hamile olduğunu açıklamıştı.

6 yaşında Lara adında bir kızı olan Uzerli, yeniden anne olacağını şu sözlerle duyurmuştu: “Çocuğum kısmetse Ocak ayında dünyaya gelecek. Cinsiyeti kız. Lara artık 7 yaşında zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz.”

Almanya’nın Berlin şehrinde bir kafe açan Uzerli, “Siz de çalışan bir kadınsınız. Çocuğunuzun babası size ve kızınıza destek oluyormu” sorusuna “Benim ve çocuğumun babası ile artık bir bağlantısı yok ama hayat bu yapacak bir şey yok. Bir çocuk babası ile büyüyünce farklı oluyor, ama benim çocuğum babasız büyüdü” diye cevap vermişti.

İşte Meryem Uzerli’nin paylaştığı hamilelik pozları.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.