Masumlar Apartmanı’nda Safiye Sinir Krizi Geçirdi!

13.01.2021
Masumlar Apartmanı’nda Safiye Sinir Krizi Geçirdi!

Dün akşam 17. bölümü ile ekranlara gelen Masumlar Apartmanı’nda Safiye sinir krizi geçirdi. Dizide kardeşi Han’ın İnci ile evlendiğini öğrenen Safiye sinir krizi geçirdi. Ezgi Mola sinir krizi sahnesindeki oyunculuğu ile izleyicilerden tam puan aldı.

Başrollerini Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’ın oynadığı Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde Han ve İnci’nin evlendiğini öğrenen Safiye alt üst oldu.

HAN VE İNCİ’NİN BÜYÜK SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana geldiler. İnci’nin dedesi Memduh’un karşısına çıkan Han ve İnci evliliklerini açıklamak üzereyken Safiye kapıya dayandı. Memduh’a Han ve İnci’nin evlendiklerini söyleyen Safiye düğün fotoğrafını da gösterdi. Bu olaylardan sonra ise Han ve Safiye kavga etti. Safiye Han’ı evden kovdu. İnci, dedesinin ağır sözleri ile evden ayrıldı.

SAFİYE, NACİ’NİN EVLİLİĞİNİ ÖĞRENDİ

Diğer yandan ise Safiye’nin eski aşkı Naci’nin ölümcül bir hastalığın pençesinde olduğu ortaya çıktı. Naci’nin eski eşi ve aynı zamanda Safiye’nin de lise arkadaşı olan Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırdı. Safiye’nin kapısına giden Gülru, Naci’yle uzun yıllar evli kaldıklarını ve bir kız çocukları olduğunu açıkladı.

SAFİYE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Naci’nin evliliğini öğrenen Safiye ise annesinin hayalinin de sözleriyle evde sinir krizi geçirdi. Safiye evde ne var ne yoksa kırıp dökerken kafasını da duvarlara vurarak kendini yaraladı. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi sakinleştiremeyince Han’dan yardım istedi. Eve koşan Han ise ablasını zorda olsa sakinleştirmeyi başardı.

HAN’IN KARARI İNCİ’Yİ YIKTI

Safiye’ye sarılan Han hiç bir yere gitmeyeceğini ve hep birlikte bu evde kalacaklarını söyledi. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrendi. İnci, Han’ın aldığı kararla gözyaşlarına boğuldu. Finalde ise Han’ın İnci’nin eski sevgilisi Uygar hakkındaki sözleri de İnci’yi bir kez daha yıktı.

EZGİ MOLA’NIN OYUNCULUĞU PARMAK ISIRTTI

Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye’nin sinir krizi geçirdiği anlar sosyal medyada da gündem oldu. İzleyiciler Ezgi Mola’nın performansını çok başarılı buldu ve onlarca Tweet attı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.