Kurtlar Vadisi Tekrar Başlayacak mı? Kurtlar Vadisi Kaos Söylenti mi?

03.01.2021
Kurtlar Vadisi Tekrar Başlayacak mı? Kurtlar Vadisi Kaos Söylenti mi?

2003 Yılında Show TV’de yayınlanan ve o zamana damga vuran, Kurtlar Vadisi’nin “Kaos” adıyla tekrar televizyonlarda olacağı söylentiler arasında, söylentiler arasındaki dizinin, hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı yazımızın devamında.

Necati Şaşmaz’ın başrolünde yer aldığı, 2003 yılından bu zamana kadar tüm dünyada duyulan Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu toplamda 399 bölümden oluşmaktadır.

Ülkemizin içerisinde ve dışında meydana gelen olaylardan sonra yaşananlara tepki çekmek için 4 adet te filmi çekilmiştir. Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Filistin, Kurtlar Vadisi Gladio ve Son olarak ta Kurtlar Vadisi Vatan’dır.

2020’den, 2021 Yılına girdiğimiz şu günlerde, bizlerinde sevindirici haberi olan Kurtlar Vadisi Kaos‘un, 18 Şubat 2021 Perşembe günü, Show Tv ekranlarında bizlerle olacağı söylenenler arasında.

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi Kaos adında bir dizimiz olacak inşallah, Senaryosunu yazdık, yakın bir zamanda aslında şubat ayı gibi televizyon ekranlarında düşünüyoruz. Senaryosunun bir kaç bölümü yazıldı tabi ki gündemi yakalamak adına üzerinde değişiklikler olacaktır. Fragmanlarıyla birlikte yakın bir zamanda ekranlarda olacaktır.” dedi.

Neden Kaos Sorusuna ise Şaşmaz, “Aslında Kaos yönetimi diye bir ideoloji var, o ideolojide dünyayı kaos’a yönlendirip, kaos ile yönetmek denilebilir. Bizde bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz, derdini şimdiden anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden Neler alınır?, Nelere karşı savaşmamız gerekir?, Nelerden muzdarip olabiliriz? Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız. Yakın coğrafyamızdaki, bütün değişen siyasi ve coğrafi denklemde, bizler nasıl duracağız? Nerede olacağız? Neler yaparız? Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Ayrıca global anlamda da, Myanmar’dan, Afganistan’dan, Makedonya ya hatta Amerika’ya uzanan hikayelerimiz olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Burak Güzel
Ufak tefek araştırmalar yapan, Dizi ve Filmleri takip etmeyi seven kişi. hobiperest.com Kurucusu