Lost in Space Konusu Nedir? 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

21.01.2021
Lost in Space Konusu Nedir? 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix orjinal dizisi olan Lost in Space dizisi izleyiciler tarafından merak ediliyor. 3. Sezon ne zaman yayınlanacak, konusu nedir gibi sorular internette en çok arananlar arasında yel alıyor. İşte Lost in Space hakkında merak edilenler…

Lost in Space Konusu

1960’ların klasik bilim kurgu diisi Lost İn Space’ın modern bir yorumu olan yapım günümüzden 30 yıl sonrasında geçiyor.  Uzayda sömürgeleştirmenin başladığı dönemde Robinson ailesi daha iy bir dünyada yaşamaya hak kazanır. Geçtikleri testler, aldıkları eğitimlerden sonra uzayda yeni bir koloni kurmak için yola çıkarlar. Fakat yolculuk sırasında beklenmedik olaylar gerçekleşir ve rotalarından saparlar. Bilmedikleri bir gezegene mecburi işin yapmak zorunda kalan Robinson ailesi, evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıktaki bu yerde hayatta kalmak için savaşır.

Lost in Space 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Lost İn Space 2021 yılında 3. ve final sezonu ile ekranlara gelecek. Dizinin 2021 yılında çekilecek olan üçüncü sezonunun son sezon olacağı biliniyor. Gelen bilgiler arasında 2021 yılında yayınlanacak olan 3. sezonun hangi tarihte yayınlanacağı ise henüz kesinlik kazanmış değil.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.