Keçe Tabanlı Direkli Babet Patik Modeli Yapılışı

Keçe Tabanlı Direkli Babet Patik Modeli Yapılışı

Soğuyan havalar ile birlikte, örgü işleri ile uğraşan hanımlar patik örgülerine ağırlık vermeye başladı. Kullanışlı ve şık bir görüntü ortaya koyduğundan dolayı bu aralar keçe tabanlı patikler normal patiklerden daha çok merak ediliyor.

Kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutmak sağlık açısından çok önemli. Büyüklerimizin dediği gibi ayağı üşütmek bir çok hastalığa neden olabiliyor. Ayaklarınızı sıcacık tutacak patikler yapmak hem keyifli bir hobi hem de ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir gelir kaynağı olabilir. Örgü işleri ile uğraşmaya vakti pek olmayan hanımlar bu tarz örgü eşyaları internet üzerinden satın alıyor. Bu da yaptığınız örgü patikler sayesinde ciddi anlamda bir gelir elde etmeniz anlamına geliyor. Yaptığınız ürünleri sosyal medya hesabınızdan paylaşarak ihtiyacı olanlara satabilirsiniz. Yada hediye olarak sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde haberlerde askerlerimizin ayaklarını bizim ise içimizi ısıtan bir habere şahit olduk. Zeliha nine elleri ile ördüğü 115 çift patiği soğuk hava şartlarında görev yapan askerlerimize hediye etti. Askerlerimizde Zeliha ninenin bu düşünceli hareketine video ile karşılık vermişti. İçimizi ısıtan çok güzel bir haber olmuştu.

Gelelim sizin için seçtiğimiz keçe tabanlı patik modelinin anlatımına. Umarım bu modeli sizlerde beğenirsiniz. Denemek isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.