Enişte Kadın Çıktı Stüdyo Buz Kesti!

24.12.2020
Enişte Kadın Çıktı Stüdyo Buz Kesti!

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 31 yaşındaki Emre Korkmaz Ümit adındaki birinin karısı Canan’ı baldızım diye tanıştırarak evlendirmeye çalıştığı ve 350 bin TL dolandırıldığını iddia etmişti. Ümit diye tanıştırılan kişi kadın çıktı.

Müge Anlı İle Tatlı  Sert programındaki Emre Korkmaz Ümit adında birinin Canan’ı baldızım diye tanıtarak kendisi ile evlendirmeye çalıştırdığını iddia etmişti.

Ümit Kadın Çıktı

Programa bugün telefon ile katılan ismini vermek istemeyen bir seyircinin anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi. İzleyici “ümit benim annemin halasının kızı” dedi ve stüdyo buz kesti.

İsmini vermek istemeyen seyirci “Zaten bu ‘enişte-baldız’ değil ” dedi “Ümit ve Canan daha önce düğün yaptılar. Ben de düğünlerine gittim. Sadece düğün yaptılar, resmi nikah yoktu” diye konuştu.

Müge Anlı’nın “Siz sormadınız mı? Bu nasıl iş?” demesiyle “Sormaya gerek yok, zaten herkes biliyor. Ben o zamanlar küçüktüm. Böyle iş yaptıklarını bilmiyordum. Ümit adını sonradan öğrendim. Ümit benim annemin halasının kızı oluyor.” deyince herkes şaşkına döndü.

Anlı, “Hem devletin dediğini yapmıyorsunuz hem de yardım istiyorsunuz.” diyerek isyan etti.

Önceki gün yayına bağlanan Ümit, “Özel sebeplerden dolayı çocuk sahibi olamıyorum.” demişti.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.