Ebru Şallı Doğum Gününde Meksikada

16.01.2021
Ebru Şallı Doğum Gününde Meksikada

Ebru Şallı doğum gününü eşi  Uğur Akkuş işe birlikte Meksika’da kutladı. Şallı doğum gününü kutlamak için gittiği Meksika’da eşi ile birlikte aşk dolu pozlarını takipçileri ile paylaşmayı eksin etmedi.

Eski manken Ebru Şallı doğum gününü meksikada geçirdi. Dün 44. yaşına basan Ebru Şallı Kapadokya tatilinden sonra yurt dışına çıkmıştı. Önce Los Angeles sonra ise Miami’de tatilini sürdüren Şallı için eşinden ilginç bir sürpriz gelmişti. Uğur Akkuş özel bir uçak kiralayarak kuyruğuna İngilizce “You are the most beautiful woman. I love you” (Ebru Şallı dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum) yazdırmıştı.

Yeni Tatil Rotası Tulum

ABD’deki tatilin ardından rotayı değiştiren çift tatiline son yılların popüler adresi olan Meksika Tulum’da devam ediyor. Tatilde yaşadığı her anı sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaşıyor.

Akşam yemeğinde eşinin doğum günü sürpriziyle büyük mutluluk yaşayan Ebru Şallı, pastasını üflemeden önce çektirdiği fotoğrafı “Dileğimi diledim. Hepinize, güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Uğur’uma çok çok teşekkür ederim bu muhteşem doğum günü için” notuyla Instagram’dan yayınladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.