Ceyda Düvenci’den Tepki Çeken Paylaşım

19.01.2021
Ceyda Düvenci’den Tepki Çeken Paylaşım

Başarılı oyuncu Ceyda Düvenci sosyal medya hesabından kızının regl olduğunu duyurdu. Ceyda Düvenci’nin paylaşımına kısa sürede büyük tepki geldi. Çoğu sosyal medya kullanıcısı “kızının özelini bu şekilde paylaşmanız çok yanlış” yorumunda bulundu.

Oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evliliği olan Ceyda Düvenci, gün içinde yaşadıklarını  2,7 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşıyor. Ancak Düvenci’nin yaptığı son paylaşım takipçilerinin tepkisini çekti.

“Balköpüğüm Genç Kız Oldu”

Güzel oyuncu dün Instagram hesabından 10 yaşındaki serebral palsi hastası kızının ilk kez regl olduğunu söyleyerek ” Gün senin günün… Gözümde mutluluk gözyaşları… Balköpüğüm genç kız oldu… Gelsin ritüeller… Kutlayalım yeni zamanını… 18/01/21″ ifadelerini kullandı.

Takipçileri İkiye Bölündü

Paylaşımdan sonra sosyal medya kullanıcalırının bir çoğu paylaşıma tepki gösterirken, bir kısmı ise paylaşımı doğru buldu. Paylaşımın doğru bir davranış olduğunu düşünen sosyal medya kullanıcıları tebrik yorumları yaparken, Yanlış olduğunu düşünen kullanıcılar ise ” Kızınızın özelini nasıl bu şekilde paylaşırsınız” diyerek tepki gösterdi.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.