Bridgerton Netflix’in En Çok İzlenen Dizisi Oldu!

29.01.2021
Bridgerton Netflix’in En Çok İzlenen Dizisi Oldu!

Yayınlandığı ilk günden beri gerek içerdiği +18 müstehcen sahneler ile gerekse izlenme oranları ile gündemden düşmeyen Netflix orjinal dizisi Bridgerton platformun en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Yayınlandığında bir çok kullanıcı tarafından “Aile dizisi değil, içerisinde çok fazla erotik sahne var” yorumları alan Bridgerton, kısa süre içerisinde platformun en çok izlenen dizisi oldu.

Platformun en çok konuşulan ve merak edilen dizilerinden olan yapım yayınlandığı günlerde eleştiriler ile gündem olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları dizi hakkında “aile dizisi değil” yorumları yapmıştı. Seks sahnelerinin fazlalığından şikayet izlenen dizi aldığı eleştirilere rağmen Netflix’in en çok izlenen dizisi olmayı başarıdı.

Bridgerton Dizisinin Konusu

Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton, ailesinin izinden gidip çok seveceği bir adamla evlenmek ister. Genç kadının seçenekleri çok olsa da ağabeyi teker teker adayları eler. Ancak Leydi Whistledown’ın hazırladığı bir skandal, Daphne’nin adının lekelenmesine neden olur. Bu sırada sosyeteye yeni katılan kızların annelerinin gözdesi olan Hastings Dükü ile Daphne arasında bir çekim oluşur.

Bridgerton Dizi Oyuncuları

Adjoa Andoh – Lady Danbury
Julie Andrews – Lady Whistledown
Jonathan Bailey – Anthony Bridgerton
Ruby Barker – Marina Thompson
Jason Barnett – Jeffries
Sabrina Bartlett – Siena Rosso
Joanna Bobin – Lady Cowper
Harriet Cains – Philipa Featherington
Bessie Carter – Prudence Featherington
Nicola Coughlan – Penelope Featherington
Kathryn Drysdale – Genevieve Delacroix
Phoebe Dynevor – Daphne Bridgerton

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.