Berk Oktay Trans Biri İle Birlikte Olduğu İddialarını Yalanladı

12.01.2021
Berk Oktay Trans Biri İle Birlikte Olduğu İddialarını Yalanladı

Berk Oktay hakkında geçtiğimiz günlerde bir takım iddialar ortaya atılmıştı. Trans bir kadın ile birlikte olduğu iddia edilen oyuncu Berk Oktay sonunda sessizliğini bozdu…

Evli olduğu dönemde trans bir kadınla birlikte olduğu iddia edilen Berk Oktay sessizliğini bozdu ve önceki gün Yeniköy’de basın mensupları ile sohbet etti. Oyuncu “Bunlara sadece gülüyorum. Söz konusu kişilere adalet gerekli cevabı verecektir” diyerek hakkındaki iddiaları yalanladı.

Uygunsuz görüntülerini yaydığı gerekçesi ile eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile zorlu bir boşanma sürecinden geçen ve geçtiğimiz aylarda boşanan Berk Oktay, önceki gün Yeniköy’de basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti.

Boşanma davalarının bitmesine rağmen eski eşler arasındaki çekişme hâlâ devam ediyor. Şarapçıoğlu’nun son olarak düğünlerinde ailesinin Oktay’a Rolex marka saat hediye ettiği, oyuncunun boşanma aşamasında bu saatin sertifikasını mahkeme yoluyla istediği öne sürülmüştü. Oktay, Şarapçıoğlu’nun iddiasıyla ilgili sorular üzerine bu konularla gündeme gelmekten rahatsız olduğunu belirtti.

TRANS BİREYLE İLİŞKİYE Mİ GİRDİ?

Merve Şarapçıoğlu ile evli olduğu dönemde trans bir kadınla birlikte olduğu ileri sürülen oyuncu, bu konu için de “Aklıselim olan herkes neyin ne olduğunu görüyor. Ben bunlara sadece gülüp geçiyorum. Güzel bir işim, çok güzel bir ilişkim var. Onun dışında hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Bugüne kadar bütün davalarımı kazandım, bundan sonrakilerde de adalet gerekli cevabı verecektir. Yok saat olayı, yok trans olayı, yok evi toplayıp gittiğim iddiası. Saçma sapan işler. Karşı taraf hep ceza alıyor” ifadelerini kullandı.

“BERK OKTAY’LA BİRKAÇ KEZ İLİŞKİYE GİRDİK”

Geçtiğimiz ay Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına konuk olan trans birey Birsu Hanım, komşusu olan Berk Oktay ile birkaç kez cinsel ilişkiye girdiklerini hatta cinsiyet değiştirme kararında Oktay’ın büyük payının olduğunu iddia etmişti. Canlı yayına bağlanan Berk Oktay’ın avukatı ise konunun gerekli belgelerle hakim karşısında çözülmesini istemişti.

KaynakSnob Magazin

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.