Atiye dizisinin konusu nedir? Atiye’nin oyuncu kadrosunda kimler var?

19.12.2020
Atiye dizisinin konusu nedir? Atiye’nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Orjinal Netflix dizisi olan Atiye’nin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. 2. sezonu yayınlanan dizi sürükleyici senaryosu ve zengin oyuncu kadrosu ile izleyenlerin büyük beğenisini kazanıyor. İşte çok sevilen dizinin oyuncu kadrosu ve konusu…

Gizem ve drama türündeki dizi alışılmadık senaryosu ve usta oyuncu kadrosu ile izleyenlerin beğenisini kazanmış durumda. 2 sezonu yayınlanan dizinin ilk sezonu ve ikinci sezonu ortalama 50 dakika süren 8 bölümden oluşuyor. İşte sevilen dizi Atiye’nin konusu.

Atiye istanbul’da yaşayan bir ressam olarak karşımıza çıkıyor. Babası polis olan Atiye’nin Cansu adında birde kız kardeşi vardır. Ailesi ile normal bir hayat süren Atiye’nin hayatı arkeolog Erhan Kurtiz’in yaptığı bir keşifle değişir. Erhan’ın yaptığı kazıda bulduğu sembol Atiye’nin çocukluğundan beri çizdiği semboldür. Semboller arasında bir bağ olabileceğini düşünen Atiye, Erhan’a ulaşır. Atiye’nin geçmişini araştırmaya karar verirler. Bu gizem dolu yolculukta Atiye’nin ve Erhan’ın karşılaşacağı olaylar Atiye’ye geçmişi hakkındaki her şeyi sorgulatır. Oldukça ilgi çekici olan bu dizi yayınlanmaya başladığından beri pek çok insanın beğenisini kazanmıştır.

Atiye Dizisi Oyuncuları

Beren Saat  –  Atiye

Mehmet Günsür  –  Erhan Kurtiz

Melisa Şenolsun  –  Cansu

Tim Seyfi  –  Serdar

Metin Akdülger  –  Ozan

Hazal Türesan  –  Hannah

Başak Köklükaya  –  Serap

Meral Çetinkaya  –  Zühre

Fatih Al  –  Nazım

Civan Canova  –  Mustafa

Cezmi Baskın  –  Öner

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.