Akrep dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

19.12.2020
Akrep dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Akrep dizisi 3. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Ferda kızına yakalanıyor! Akrep dizisinde Ferdanın katil olduğu ortaya çıkıyormu?

Star ekranlarında başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın oynadığı Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken sahneler yer aldı. Ferda ve Fikret orman evinde romantik anlar yaşarken Ferdanın kızı Merve’ye yakalanıyor. Merve gördükleri karşısında büyük şok yaşıyor. Fikret Ferdayı herkesin gözleri önünde köşkten kovuyor.

Ünlü oyuncu Demet Akbağ‘ın bambaşka bir rol ile ekranlara döndüğü Akrep dizisinin 2. bölümü 18 Aralık Cuma günü ekrana geldi. Berna’nın ölümünün ardından Perihan ile kızı Ferda arasındaki savaş kızıştı. Fikret ise kusursuzca yalan söyleyen Ferda’nın hareketlerinden şüphelendi. Diğer yandan ise Ferda, yeğenleri Şahin ve Duru’yu yanına çekebilmek için plan yaptı.

Fikret Ferdayı Kovuyor!

Dizinin 3. bölüm yeni fragmanında yaşanan en dikkat çekici olay ise Fikret’in Ferda’yı kovduğu sahne oldu.

Başrollerinde Evrim Alasya ve Demet Akbağ’ın rol aldığı dizinin kadrosunda Bekir Aksoy, Başak Daşman, Yusuf Çim, Beril Pozam, Esila Umut, Taha Boran Özbek, Aslı Melisa Uzun, Müge Su Şahin, Demet Gül, Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hümeyra
humeyraa.com kurucusu ve blog yazarı.